Landscape calendar 2022

Kalendář už bohužel není aktuální, ale pořád můžete mít tyto nebo i jiné fotky na zdi. Podívejte se na moji interaktivní galerii fotoobrazů s náhledy v místnosti.

Náhled všech měsíců

… můžete otevřít i v novém okně.

Zde si můžete objednat fotografický kalendář krajin pro rok 2022, složený z mojí tvorby. Tentokrát jsem se zaměřil na stavby v krajině.

Kalendář je k dispozici za cenu 99 Kč při vyzvednutí v Brně-Černovicích (po domluvě) nebo navíc s poštovným a balným 89 Kč při zasílání poštou po ČR. Počet kalendářů v balíku nerozhoduje, poštovné je vždy jedno za celý balík.

Kalendář je nástěnný ve formátu A3+ na šířku s kroužkovou vazbou a háčkem pro zavěšení na zeď. Jsou na šířku o 2 centimetry větší než formát A3 a o 1 cm na výšku, takže celková velikost strany je 44 x 31 cm.

Kroužková vazba

Informace o fotce
Háček na zavěšení

Na každém listu je kromě měsíce a dnů uveden i název místa, obce nebo zajímavosti, kde je daný snímek nafocen. Seskupeno podle států je zde 5x Česká republika, 2x Rakousko a 2x severní Španělsko, 1x Mallorca, 1x Německo a 1x Lichtenštejnsko.

Objednávka kalendáře krajin 2022

Objednávku můžete provést níže na stránce. Převzetí v ateliéru je možné jen po domluvě, adresa je Spáčilova 40, Brno-Černovice, tady je kontakt s mapou. Vyřešíme termín (napište mi do poznámky preferovaný den a čas) a platba bude na místě v hotovosti.

Pokud chcete kalendář raději dodat poštou, pošlu Vám mailem zálohovou fakturu a po jejím uhrazení připravím balíček a odešlu na Vaši adresu. Lze objednat i víc kalendářů, poštovné bude pak stále jen jedno k celému balíku.