Photo print: Zimní Machocha shora

See other images in categories:
Vše (252)   Krajina (172)   Zbytek Jižní Moravy (117)   Sníh a mráz (29)

Velmi známá propast Macocha v Moravském krasu měří 138 m a návštěvníci do ní mohou nahlédnout ze tří hlavních míst – zdola v rámci prohlídky, uprostřed z Dolního můstku a konečně shora z Horního můstku, což je i naše místo na této fotce. Všimli jste si, že drtivá většina snímků, které kde najdete, zobrazuje propast zespodu? Je to proto, že jedině tam je jakýsi odstup a útvar se do záběru vejde. Na můstcích výše stojí divák na hraně propasti a ta je všude kolem něj. I s mým oblíbeným ultra-širokým objektivem je zachycení velmi těžké, ale při jedné návštěvě se podařila tato nestandardní fotka.

Skrz zábradlí je vidět hlubina a jak kovové tyčky, tak stromy za nimi svým směrem naznačují perspektivu a směr dolů. Červený zámek/srdce ukazuje, že ani v zasněžené propasti není vše jen černobílé a všem nadějím není konec.

I když snímek vypadá selektivně odbarvený, není tomu tak. Barvy jsou ponechané, jak skutečně byly na místě a jediný barevně zářící objekt je srdce (a trochu rzi na kovu kolem).

Info
Price:
? Kč
By post:
? Kč
?

Vodoznak u spodní hrany fotky samozřejmě není součástí tisku. Snímek je také výrazně detailnější než ukázka na webu.

Non-committal enqiry or query

Po odeslání zkontroluji, jestli je vše v pořádku, a případně doladíme nejasnosti. Potom vystavím zálohovou fakturu a po zaplacení půjde obraz do výroby. Pak si jej předáme podle zvoleného způsobu dopravy.

Pro detaily tu mám stránku s informacemi o fotoobrazech.