Photo print: Hallstattské jezero ve dne

See other images in categories:
Vše (252)   Krajina (170)   Voda (63)   Hory (62)   Rakousko (59)

Hallstattské jezero je sevřené ze všech stran vysokými horami, které jsou součástí pohoří Dachstein, a převyšují jezero o 1 500 až 2 500 metrů. Z tohoto panoramatického pohledu, kde k vodě sestupují strmé kilometrové skály, je až s podivem, že jezero má maximální hloubku “jen” 125 metrů. Skvělá voda láká potápěče a úchvatná krajina zase turisty. Pod námi je hornické město Hallstatt, kde se původně těžila sůl, ale teď těží hlavně z návštěvníků, který sem přijde i 10 000 denně! Historická část města je na výběžku vlevo seskupená okolo kostela, zatímco novější je vpravo.

Kolem je spousta zajímavostí, ať už vytvořených lidmi nebo přírodou. Je libo historii solných dolů? Račte po cestě do skal. Líbí se vám vodopády? Pokračujte do údolí vpravo. Samozřejmě pro obdivovatele architektonických památek je město samotné a milovníci tůr ani nemusí hledat a mohou vyrazit kterýmkoliv směrem. Krásné výhledy budou všude.

Info
Price:
? Kč
By post:
? Kč
?

Vodoznak u spodní hrany fotky samozřejmě není součástí tisku. Snímek je také výrazně detailnější než ukázka na webu.

Non-committal enqiry or query

Po odeslání zkontroluji, jestli je vše v pořádku, a případně doladíme nejasnosti. Potom vystavím zálohovou fakturu a po zaplacení půjde obraz do výroby. Pak si jej předáme podle zvoleného způsobu dopravy.

Pro detaily tu mám stránku s informacemi o fotoobrazech.