Zásady ochrany osobních údajů

Jaké shromažďujeme osobní údaje a proč je shromažďujeme

Fotografie nafocené během zakázek

Během focení samozřemě vznikají snímky, které jsou ale uloženy jen pro interní zpracování; standardně nejsou zveřejněny. Zveřejnění konkrétních snímků je možné pouze s Vaším výslovným souhlasem.

Kontaktní formuláře na webu

Odesláním kontaktního formuláře povolujete zpracování těchto osobních dat. Tato data nebudou využita pro nevyžádanou poštu nebo jiné nabídky. Slouží čistě pro kontakt v rámci naší spolupráce.

Komentáře a „Like“ od společnosti Facebook

Komentáře a tlačítko „Like“ se řídí Vaším nastavením v sociální síti Facebook.

Vložený obsah z dalších webů

Příspěvky na těchto stránkách mohou obsahovat vložený obsah (zejména videa z YouTube). Vložený obsah z jiných webových stránek se chová stejným způsobem, jako kdyby návštěvník navštívil jiný web.

Na jak dlouho ukládáme osobní údaje

Fotografie vzniklé na objednávku jsou uchovávány během plnění zakázky a také nějaký čas po odevzdání, z důvodu případných korekcí, zálohy pro případ ztráty apod. Po několika měsících jsou zmenšeny, takže v případě krize jsou ještě dostupné i když v horší kvalitě a/nebo v menším počtu. Později jsou zcela smazány.

Jaké máte práva?

Pokud jsme správci jakýchkoliv Vašich osobních údajů, můžete požádat o obdržení souboru s exportem osobních údajů, které o vás uchováváme. Můžete také požádat o odstranění veškerých osobních údajů, které o vás uchováváme. Tato možnost nezahrnuje údaje, které jsme povinni uchovávat z administrativních, právních nebo bezpečnostních důvodů.

Kam posíláme vaše data?

Pokud klient nedal výslovný souhlas ke zveřejnění, fotografie se uchovávají jen interně. Některá data jsou zálohovány na serverech firmy Backblaze. Tato data jsou šifrována ještě před odesláním, takže ani Backblaze se k nim nedostane.

Kontaktní údaje

Kontakt je možný skrze konktatní formuláře na webu, přes e-mail ( vit [zavináč] pastel.cz ), telefonicky (+420 736 674 957) nebo korespondenčně (adresa je v menu Kontakt).