Byznys portrét


Business foto, nebo taky manažerské či firemní fotografie, využijete na svou reprezentaci. Ať už na sítích typu LinkedIn, na svém vlastním webu nebo v životopisu. Profesionálně zpracovaná fotka zaujme a vzbudí oprávněnou důvěru.

Byznys portrét se fotí buď v ateliéru, případně ve Vašich prostorách nebo venku.

Portréty v ateliéru

Při portrétním focení v ateliéru máme skvělou kontrolu nad světlem a můžeme se pustit do několika základních i pokročilých možností.

Zdaleka nejběžnější je focení na bílém nebo na tmavě šedém pozadí. Obojí je velmi úspěšné a univerzální, úprtréty lze použít na mnoha různých místech.

Pokud chcete něco méně obvyklého je zde možnost například dramatičtěji nasvícených, případně i se změnou pozice.

Výměna pozadí

Pokročilá možnost je nafotit Vás na zeleném podkladu a pak pozadí vyměnit v počítači. Tohle je složitější na zpracování a pozadí musíme znát předem, aby se podle něj při focení nastavila světla a zvolila správná perspektiva.

Ceny byznys portrétů v ateliéru

2 výsledné fotky

800 Kč

Nafotíme cca 20 fotek různých póz a výrazů. Z nich si vyberete vítěze a ti se upraví.

Další fotky

300 Kč/foto

Pokud potřebujete více fotek, můžeme zkusit jiné pózy a/nebo jiná pozadí.

Výměna pozadí

+300 Kč/foto

Platí pro standardní případ: Pozadí je už hotové (nevytváří se speciálně pro tuto fotku), v záběru nejsou nohy, ničeho v okolí se nedotýkáte.

Na požadovaném pozadí se domluvíme předem.

Portréty ve Vašich prostorech

S pomocí přenosného bílého nebo šedého přenosného pozadí dosáhneme u základních variant podobné výsledky jako v ateliéru. Kvůli pozadí, světlům okolo a mému odstupu od fotografované osoby je potřeba trochu větší prostor než se zdá, ale zasedačka nebo sklad byly zatím vždy použitelné. Focení u Vás je užitečné, pokud se fotí více lidí najednou a bylo by nepraktické je nutit dojíždět do ateliéru. Pokud jsou mezi focenými ženy, je možné domluvit i vizážistku. Máme zkušenosti s desítkami i stovkami portrétovaných zaměstnanců (ve druhém případě je focení spíš otázka dní).

Alternativně můžeme využít samotné kanceláře nebo provozovnu jako pozadí – zde samozřejmě záleží na tom, jak jsou Vaše prostory fotogenické. Světlo lze ale opět výrazně měnit pomocí fotografických blesků.

Portréty venku

Tady už záleží jen na naši fantazii a na dostupných místech, kde můžeme legálně fotit. Domluvíme se podle situace a podle Vašich preferencí.

Jak vše probíhá

Nafotíme Vás s různými výrazy nebo gesty. Dostanete náhledy, ze kterých si doma v klidu vyberete finální fotky. Ty se poté upraví a výsledek obdržíte v maximálním rozlišení elektronicky. Rozlišení bývá 30 – 40 megapixelů u běžných portrétů a typicky méně u fotek s vyměněným pozadím, kde nás limituje použitá fotografie prostoru za Vámi. Na webu je obvykle maximum 1 – 2 megapixelu, takže je zde velká rezerva.

Napište nám!

Poptávka focení/kalkulace byznys portrétu

Můžete použít formulář níže nebo jiný kontakt zde.

Loading...