Fotoobraz: Nad průsmykem Hochtor, Rakousko

Další fotoobrazy v kategoriích:
Krajina (172)   Hory (63)   Rakousko (60)

Nedaleko Grossglockereu je vysokohorská silnice procházejícím v nejvyšším bodě tunelem v průsmyku Hochtor. Parkoviště u tunelu je ve výšce 2500 m n.m. a tím je ideální pro túry ještě výš, tady byl konkrétně cílem vrchol Spielmann, který o 27 výškových metrů přesahuje 3 kilometry nad mořem. Podle rozdílu by se zdálo, že cestu půjde zvládnout za dvě hodinky, ale ouha: Trasa je těžší než se zdá, vede střídavě nahoru a dolů a i v srpnu je potřeba obcházet pole balvanů pokrytých nevypočitatelným sněhem. Směr tam tedy vyšel na víc než čtyři hodiny (zpátky asi tři další), i když chvilka z toho padla na focení :)

Tato fotka je po cestě z výšky asi 2 800 m n.m. Na vysokohorských svazích už toho moc neroste, ale směrem dolů jsou vidět čím dál častější travnaté pláně až krásně zelené údolí v pozadí.

Info
Cena:
? Kč
Poštou:
? Kč
?

Vodoznak u spodní hrany fotky samozřejmě není součástí tisku. Snímek je také výrazně detailnější než ukázka na webu.

Nezávazná poptávka nebo dotaz

Po odeslání zkontroluji, jestli je vše v pořádku, a případně doladíme nejasnosti. Potom vystavím zálohovou fakturu a po zaplacení půjde obraz do výroby. Pak si jej předáme podle zvoleného způsobu dopravy.

Pro detaily tu mám stránku s informacemi o fotoobrazech.