Fotoobraz: Mlhy a kopce kolem řeky Lassingbach, Rakousko

Další fotoobrazy v kategoriích:
Vše (252)   Krajina (172)   Hory (63)   Rakousko (60)   Mlha (28)

V druhé půli srpna jsou ranní mlhy v Alpách běžné. Později je pak slunce zahřívá, takže postupně mizí, ale když trefíte správný okamžik, i malé kopce už se z mlhy noří a přitom je jí přítomno ještě dost na to, aby zviditelnila sluneční paprsky procházející stromy a vytvořila efektní divadlo. Tento záběr byl pořízený v sedm hodin ráno v národním parku Steirische Eisenwurzen v Rakousku.

Dole pod námi se klikatí říčka Lassingbach, která se v zákrutách blyští na slunci. Když netaje sníh, je to spíš široký a placatý potok, nicméně o pár kilometrů dál se stane přítokem mnohem známější řeky Salzy, ráje vodáků. Kopečky kolem se zdají být jen drobné vyvýšeniny, ale i ty menší znamenají převýšení 150 metrů. Z našeho pohledu jsou ovšem miniaturní, protože stojíme více než 1 000 výškových metrů nad říčkou.

Info
Cena:
? Kč
Poštou:
? Kč
?

Vodoznak u spodní hrany fotky samozřejmě není součástí tisku. Snímek je také výrazně detailnější než ukázka na webu.

Nezávazná poptávka nebo dotaz

Po odeslání zkontroluji, jestli je vše v pořádku, a případně doladíme nejasnosti. Potom vystavím zálohovou fakturu a po zaplacení půjde obraz do výroby. Pak si jej předáme podle zvoleného způsobu dopravy.

Pro detaily tu mám stránku s informacemi o fotoobrazech.