Objednávka autorského kalendáře 2021


Zde si můžete objednat jeden z kalendářů pro rok 2021, složených z mojí tvorby: kalendář krajin nebo kalendář uměleckých aktů.

Jeden nebo druhý je k dispozici za cenu 299 Kč při vyzvednutí na v Brně-Černovicích (po domluvě) nebo navíc s poštovným a balným 119 Kč při zasílání poštou po ČR. Počet kalendářů v poštovním balíku nerozhoduje.

Oba kalendáře jsou nástěnné ve formátu A3, krajiny jsou na šířku, akty na výšku.

Kalendář krajin

(Obrázek samotný v novém okně)

Na každém listu je kromě měsíce a dnů uveden i název místa, obce nebo zajímavosti, kde je daný snímek nafocen. Seskupeno podle států je zde 5x ČR (respektive přímo Jižní Morava), 5x Rakousko a 2x Španělsko (Mallorca).

Kalendář uměleckých aktů

Náhled aktového kalendáře je raději v podobě malého obrázku, větší můžete tady zobrazit v novém okně:

Sběratelský set předchozích kalendářů aktů

Je také k dispozici několik kusů sběratelských sad složených z předchozích kalendářů uměleckých aktů z let 2020, 2019, 2018 a 2012. Dokud budou skladem, můžete mít jednu sadu za cenu 299 Kč za všechny čtyři kalendáře, tj. 75 Kč/kalendář.

Níže je celkový náhled na všechny a jednotlivé kalendáře k rozkliknutí. Vše se otevře v novém okně:

Listy 2020, listy 2019, listy 2018, listy 2012.

Objednávkový formulář

Už máme hotové testovací tisky, ale do procesu tisku výsledných kalendářů se připletlo omezení služeb vládou ČR ode dne 22.10.2020. Možná tedy budou finální kalendáře připravené až po skončení mimořádných opatření po 3.11.2020. Před začátkem dalšího roku by ale stále měla být velká rezerva.

Objednávku můžete provést zde na stránce. Převzetí v ateliéru je možné jen po domluvě, adresa je Spáčilova 40, Brno-Černovice, tady je kontakt s mapou. Vyřešíme termín (napište mi do poznámky preferovaný den a čas) a platba bude na místě v hotovosti.

Pokud chcete kalendář raději dodat poštou, pošlu Vám mailem zálohovou fakturu a po jejím uhrazení připravím balíček a odešlu na Vaši adresu. Lze objednat i víc kalendářů (krajinný a aktový nebo několik kusů od jednoho), poštovné bude pak stále jen jedno k celému balíku.

Loading...