Autorský nástěnný kalendář krajin 2021

Náhled všech měsíců

… můžete otevřít i v novém okně.

Zde si můžete objednat krajinný kalendář pro rok 2021, složený z mojí tvorby. Na vedlejší stránce je i kalendář aktů 2021.

Kalendář je k dispozici 299 Kč při vyzvednutí na v Brně-Černovicích (po domluvě) nebo navíc s poštovným a balným 89 Kč při zasílání poštou po ČR. Počet kalendářů v poštovním balíku nerozhoduje, můžete mít v balíku dva i víc, klidně i mix vícero typů kalendářů (krajiny + akty).

Kalendáře jsou nástěnné ve formátu A3 se standardní kroužkovou vazbou a háčkem pro zavěšení na zeď.

Kroužková vazba
Informace o fotce
Háček na zavěšení

Na každém listu je kromě měsíce a dnů uveden i název místa, obce nebo zajímavosti, kde je daný snímek nafocen. Seskupeno podle států je zde 5x ČR (respektive přímo Jižní Morava), 5x Rakousko a 2x Španělsko (Mallorca).

Objednávkový formulář

Objednávku můžete provést níže na stránce. Převzetí v ateliéru je možné jen po domluvě, adresa je Spáčilova 40, Brno-Černovice, tady je kontakt s mapou. Vyřešíme termín (napište mi do poznámky preferovaný den a čas) a platba bude na místě v hotovosti.

Pokud chcete kalendář raději dodat poštou, pošlu Vám mailem zálohovou fakturu a po jejím uhrazení připravím balíček a odešlu na Vaši adresu. Lze objednat i víc kalendářů (krajinný a aktový nebo několik kusů od jednoho), poštovné bude pak stále jen jedno k celému balíku.