Contest winners and some thoughts

Soutěž o kalendář je u konce…

I am sorry, but this post is only available in Czech language.

Soutěž je u konce a je na čase vybrat vítěze. Předem děkuji všem za účast! Sešla se spousta komentujících, ale šance na výhru je pořád slušná.

Nakonec jsem vzal v úvahu i komentáře, které přibyly na Facebooku k prvnímu odkazu na tuto soutěž. Nikdo nebyl zvýhodněn – pokud se někdo objevil vícekrát, počítal se mu jen první hlas. Pro náhodný výběr jsem použil generátor opravdu náhodných čísel.

Vítězové tedy jsou:

č. 8 – Ivana Pšuriková
č. 7 – Otto Bohus
č. 28 – Martin Kacvinský

Prosím je, aby mi napsali svoji celou adresu v ČR, kam jim kalendář můžu poslat. Případné Brňáky prosím, aby se ozvali a domluvíme se na osobním předání. Zítra bohužel budu na pracovní cestě, takže se omlouvám, pokud by někdo musel čekat na odpověď. O víkendu to doženu.

Mám poznámku i ke komentářům. Čekal jsem spíš styl “hlásím se o kalendář” a opravdu mě potěšilo tolik komentářů pochvalných (děkuji!) a vtipných (díky!). Objevily se tam nějaké dotazy a nápady kolem tisku, takže pro uvedení na přesnou míru:

Toto jsou “prototypy” a příští rok se opravdu pokusím vytisknout podobný kalendář ofsetovým tiskem, tj. kvalitněji a ve výrazně větším množství, a dostat ho do knihkupectví i jinam. (Pokud byste měli zájem o distribuci, ozvěte se.)

Teď už jen gratuluji vítězům, všem děkuji za účast a těším se zase u nějaké akce… mám už přinejmenším jeden nápad na léto :) Až přijde čas, zase ho ohlásím i ve své skupině na Facebooku: www.facebook.com/Vit.Kovalcik.Photography

Přeji hezký zbytek týdne!

Published