Calendars for 2021

Zde si můžete objednat jeden z kalendářů pro rok 2021, složených z mojí tvorby: kalendář krajin nebo kalendář uměleckých aktů.

Jeden nebo druhý je k dispozici za cenu 299 Kč při vyzvednutí na v Brně-Černovicích (po domluvě) nebo navíc s poštovným a balným 119 Kč při zasílání poštou po ČR. Počet kalendářů v poštovním balíku nerozhoduje.

Oba kalendáře jsou nástěnné ve formátu A3, krajiny jsou na šířku, akty na výšku.

Kalendář krajin

(Obrázek samotný v novém okně)

Na každém listu je kromě měsíce a dnů uveden i název místa, obce nebo zajímavosti, kde je daný snímek nafocen. Seskupeno podle států je zde 5x ČR (respektive přímo Jižní Morava), 5x Rakousko a 2x Španělsko (Mallorca).

Kalendář uměleckých aktů

Náhled aktového kalendáře je raději v podobě malého obrázku, větší můžete tady zobrazit v novém okně:

Sběratelský set předchozích kalendářů aktů

Je také k dispozici několik kusů sběratelských sad složených z předchozích kalendářů uměleckých aktů z let 2020, 2019, 2018 a 2012. Dokud budou skladem, můžete mít jednu sadu za cenu 299 Kč za všechny čtyři kalendáře, tj. 75 Kč/kalendář.

Níže je celkový náhled na všechny a jednotlivé kalendáře k rozkliknutí. Vše se otevře v novém okně:

Listy 2020, listy 2019, listy 2018, listy 2012.

Objednávkový formulář

Objednávku můžete provést zde na stránce. Převzetí v ateliéru je možné jen po domluvě, adresa je Spáčilova 40, Brno-Černovice, tady je kontakt s mapou. Vyřešíme termín (napište mi do poznámky preferovaný den a čas) a platba bude na místě v hotovosti.

Pokud chcete kalendář raději dodat poštou, pošlu Vám mailem zálohovou fakturu a po jejím uhrazení připravím balíček a odešlu na Vaši adresu. Lze objednat i víc kalendářů (krajinný a aktový nebo několik kusů od jednoho), poštovné bude pak stále jen jedno k celému balíku.