AKCE! Fotomontáž pozadí jako bonus

akce_pozadi
AKČNÍ NABÍDKA na tento měsíc!

Baví mě skládat dohromady fotky lidí (nafocených v ateliéru na zeleném pozadí) s jiným pozadím a rád bych to postupně provozovat jako službu. Ze začátku chci udělat testovací provoz, takže tento měsíc nabízím tuhle službu jako BONUS ZDARMA v rámci normálního focení od balíčku Mini a výš (tj. hodina focení + 4 retušované fotky za 1 700 Kč). Cena tedy zůstává stejná jako u normálního focení, ale máte možnost jednu z těch retušovaných fotek nechat udělat takto komponovanou s tím, že pozadí si můžete vybrat.

V obrázcích je ukázané, jaké styly zhruba jdou udělat. Tj. nemusí to být jen celá postava ve scéně, ale i jen portét nebo záběr zhruba od stehen.

Je potřeba počítat s nějakými omezeními:

  • Pozadí by měla být hotová fotka, ne že ho budu několik hodin kreslit 🙂
  • Pozadí je nutné vybrat před focením a zkonzultovat se mnou – u focení je potřeba nastavit správné světlo a pozici foťáku, jinak fotky nebudou pasovat. Ideální jsou pozadí focená z výšky mezi pasem a hlavou. Nějaká pozadí mám ze svých cest, ale můžete i vybírat například z webu pixabay.com .
  • Na sobě byste neměli mít zelené šaty a opatrně s poloprůhledným oblečením, skrz které je vidět pozadí (jsou tu nějaké výjimky – vždy se mě stačí zeptat, jestli je to možné)
  • Nedá se o nic opírat. Nejlepší póza bývá ve stoje, ale u některých případů je možné fotit v sedě nebo v leže.
  • Jak je vidět na vrchním obrázku, můžu udělat i sukni v různém stavu rozevlátosti. Zatím nesmí mít vzorek, tj. v zásadě jednobarevná.
  • A poslední: Momentálně to omezuji na soukromé účely, abych v nedostal zadáno v rámci akce udělat reklamu 🙂

Pokud máte zájem, napište mi a domluvíme se na detailech!

Loading...